Strona główna > Słuchaj przez internet
Słuchaj Radia ZET on-line! Drukuj Email

 

Jeśli w Twojej miejscowości nie gra Radio ZET, jesteś w innym zakątku świata, bądź po prostu nie masz przy sobie radia, nic straconego. Zawsze możesz włączyć swoje radio on-line!

 

Najczęściej Twój komputer posiada wtyczkę Flash Player, dlatego najprostszą metodą posłuchania Radia ZET będzie uruchomienie go w Twojej przeglądarce poprzez kliknęcie przycisku włącz poniżej. Po kliknięciu otwarzanie powinno rozpocząć się automatycznie.Radio ZET online | źródło 1

Radio ZET online | źródło 2

Radio ZET online | źródło 3


 


 

Radio ZET uruchomiło możliwość odbioru stacji w formacie ACC+. Format ten jest odbsługiwany przez wiele popularnych programów np. WinAmp lub Foobar2000.

Aby słuchać należy zainstalować jeden z programów i kliknąć poniższy obrazek (lub zapisać element docelowy i odtworzyć go przez zainstalowany program - aby zapisać jako element docelowy należy kliknąć prawym przciskiem myszy i wybrać opcję "Zapisz element docelowy jako.."):

Sygnał obsługuje kilkanaście niezależnych serwerów. Po kliknięciu obrazka, a następnie wybraniu opcji otwórz odtwarzanie powinno nastąpić automatycznie.

Comments

avatar Marysia
-3
 
 
Sluchajcie!!!! prosze, jako, ze chlopcy (dwa Roberty) nie dali rady pochwalic sie spiwm blogiem i cudowna strona internetowa. wedzcie i poleccie!!
nasza-podroz..eu !!!!!!!!!!!!!
pozdrowienia
avatar Jarek
-7
 
 
Jestem bardzo zadowolony z RADJA ZET TAK TRZYMAĆ
avatar JAREK
0
 
 
To już WSZYSTKO

avatar Slim
+5
 
 
Od poniedziałku do piątku słucham Radia Zet w samochodzie.
Wiadomości o siódmej działają jak kofeina.

A pomysł słuchania on-line fantastyczny :)
avatar elakaro
+2
 
 
dzięki za Michaela Jacksona
avatar Slawko
0
 
 
witam
możecie puścić jeszcze raz informację która leciała około 7 rano jak to ojciec zabrał syna do pracy i wydawał pozwolenia na start :D
avatar K@MU$@
-2
 
 
o żal
avatar TaZ
0
 
 
Pozytywnie :) oby tak dalej
avatar ramzes
+5
 
 
zabawne ale jak sie slucha zetki za granica to te hity troszke stare sa heheh
avatar jarek_81
+6
 
 
czescie takie programy fajnie rozmawiacie z ludzmi takiego programu brakuje
avatar słuchacz-fm
+2
 
 
dokladnie , wiecej takich programów nastawionych na kontakt ze słuchaczem. szkoda tylko ze tego typu programy pojawiają sie przy okazji tak tragicznych wydarzeń
avatar Piotr
+4
 
 
Jesteście wspaniali, naprawdę te rozmowy na antenie pomagają wielu ludziom w tym mnie.

Łączmy się w smutku
avatar fanka
-2
 
 
A ten facet ze świata 3d ;] - Brzeziński, chyba Mariusz...fantastyczny, seksowny głos, równie gorący, jak wybrzeże z którego do nas przemawia...pozdroiwienia dla całej ekipy radia Zet,
avatar Potrzebujacy
+4
 
 
Witam mam prosbe o piosenke Volver-volverem os nie wiem czy mnie tu wysluchacie ale chcialbym zebyscie ja puscili bo chce cos zrobic przy tej piosence zwiazne z moja Kobieta
avatar janusz
0
 
 
Wreszcie mamy normalna wspaniala muzyke w moim radiu ZEt Wspaniali prowadzacy od 6 rano do polnocy. Jednak zetka mnie nie zawodzi jestem wiernym sluchaczem od wielu lat. Pana Kozyre lubilem ale przeginal z muzyka.Pracuje rano jednak od 15 mam ucho przy radiu w pracy naturalnie tez leci tylko Zetka.Pozdrawiam.
avatar zuku
0
 
 
spirytus
avatar d'Avidek
-5
 
 
Ratunku, co ten Blaszczak, przyszedł do Pani Moniki naprany? Przecież oni zwariowali! Idiotyzm pisowców rani dumę potomków Norwida.
avatar pawoj
-4
 
 
Ratunku, Pani Monika prowadzi rozmowy w maglu a tyle poważnych spraw do omówienia. Gospodarka, powodzianie, deficyt budżetowy a ona ciągle o Idiotyzmach pisowców .
avatar nabulizator
+1
 
 
Złodzieje jak wszyscy,niyby darmowe MP3,a za dodatkowe SMS-y ,logowanie itp.trzeba płacić 4,88zł . Nie dajcie się ludzie nabierać ,ściema jak ze wszystkimi darmowymi rzeczami w Polsce.
avatar ROBERT
+1
 
 
pozdrawiam słuchaczy radia zet z Portugali kierowca TIRA
avatar Patricia
+1
 
 
Radio Zet najlepsze na świecie.. Nikt tak nie zapuszcza muzy jak oni :D
avatar MATI21
0
 
 
masz całkowitą racje
avatar Mezo
0
 
 
Hehe jak jechałem do Bułgarii jeszcze Czechy Słowacja muzyka gra ale potem już nie i jakieś inne stacje.RADIO ZET budzi mnie gdy jadę do szkoły bo śpiący jestem jak jadę.Rano słucham cały czas waszą trójkę.Póżniej dopiero po południu
avatar MATI21
+3
 
 
wreszcie jest fajna muzyka na radio zet
avatar MATI21
+4
 
 
jak zobaczyć kto teraz śpiewa a kto potem
avatar dawcio
0
 
 
kur kaj sie odtwarzo te radio moze mie ktoś oscwiecic masakra
avatar KASKA
0
 
 
HEJKA,Obecnie jestem na Wyspach i dzieki on-line slucham Was codziennie.Strasznie brakowalo mi audycji,ktore w Polsce sluchalam non stop.Pozdrawiam goraco z Wolverhampton (UK)
 

Czy wiesz że..

W dniu 19 października na antenie Radia ZET został ogłoszony laureat Nagrody im. Andrzeja Woyciechowskiego, corocznie przyznawanej za najlepszy materiał dziennikarski, który w istotny sposób zmienił życie Polaków lub wpłynął na ich postrzeganie świata.

W 2009 roku decyzją kapituły konkursu wyróżniona została Ewa Ewart za cykl „Dokumenty Ewy Ewart” . Zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 40 000zł.