Strona główna > Chilli ZET > O Chilli ZET
O Chilii ZET
Zmiany w dziale promocji Radia ZET i Chilli ZET Drukuj Email
czwartek, 30 września 2010 01:22

Dział Promocji Radia ZET i Chilli ZET będzie miał nową strukturę organizacyjną. Marta Gajowniczek zostanie Brand Managerem marek Chilli ZET i RRM.

 Dział Promocji Radia ZET i Chilli ZET, którym kieruje Agnieszka Radawiec, przechodzi reorganizację. Powstają dwa zespoły. Jeden z nich będzie współtworzyć i realizować strategię komunikacyjną (ATL, BTL, B2B, PR, projekty patronackie i sponsoringowe) marki Radio ZET, drugi - Chilli ZET i RRM. Zespołami pokierują Brand Managerowie.

Więcej…
 
Nowa audycja Agi Zaryan w Chilli ZET Drukuj Email
piątek, 26 marca 2010 19:04

Dotychczasowa audycja Agi Zaryan w Chilli ZET przybierze nową formułę. Od soboty (27 marca 2010 roku) słuchacze stacji będą mogli słuchać "Muzycznych portretów Agi Zaryan".

"Muzyczne portrety Agi Zaryan" to nowy autorski program Agi Zaryan, który zagości na antenie Chilli ZET. Będzie go można słuchać w każdą sobotę po godzinie 19.00. Aga Zaryan - jazzowa gwiazda młodego pokolenia - zaprezentuje fascynujących i inspirujących ją muzyków.

Więcej…
 
Czwarta odsłona Chilloutu Drukuj Email
czwartek, 25 marca 2010 13:09

Wkrótce w sprzedaży pojawi się kolejny muzyczny album sygnowany przez Radio Chilli ZET - "Nastaw się na chill out vol. 4". "Nastaw się na chill out vol. 4" to czwarta już odsłona muzycznej kompilacji przygotowanej przez Chilli ZET.

Do sprzedaży trafi w piątek - 26 marca 2010 roku Wydawnictwo składa się z dwóch płyt. Znajdzie się na nich 28 starannie dobranych utworów, prezentujących różne oblicza chilloutu oraz muzyki granej przez Radio Chilli ZET.

Więcej…
 
Rusza kampania Chilli ZET Drukuj Email
sobota, 20 marca 2010 18:36

"Nastaw się na chill out" - pod takim hasłem rusza nowa kampania wizerunkowa Radia Chilli ZET. Reklamy będzie można zobaczyć w głównych portalach internetowych oraz magazynach kolorowych.
 

Reklamy promujące rozgłośnię oraz jej częstotliwości lokalne można od poniedziałku (15 marca 2010 roku) zobaczyć w Internecie na stronach serwisów onet.pl oraz wp.pl.

Więcej…
 
Pierwsze urodziny Radia Chilli ZET Drukuj Email
wtorek, 08 grudnia 2009 12:10

6 grudnia 2008 roku o godzinie 6.00 swoje nadawanie rozpoczęło Radio Chilli ZET. Dzisiaj ma już 229 tysięcy słuchaczy, a liczba ta systematycznie rośnie.

Radio Chilli ZET świętuje swoje pierwsze urodziny. Dokładnie 6 grudnia 2008 roku o godzinie 6.00 słuchaczy powitał głos Mariusza Rokosa. Pierwszą nadaną piosenką była „Your Love is King” Sade. Jakość prezentowanej oferty muzycznej i programowej Chilli ZET cieszy się dużym uznaniem i popularnością.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 4

Czy wiesz że..

Radio ZET może używać na swojej antenie określenia "wielka kumulacja", który jest obecnie przedmiotem sporu między RMF a Radiem ZET. Przypomnijmy, że RMF oskarża Radio ZET o kopiowanie pomysłów.